הסעות לתלמידים

4dהסעות לתלמידים בכל אזור הצפון

באזור הצפון, חיפה והקריות יוצאים מדי יום מאות אלפי ילדים למוסדות החינוך, ולא מעטים מהם עולים על הסעות לתלמידים מטעם חברות פרטיות. ד.ש עטרות הסעים נמנית על החברות הותיקות באזור, וצברה מוניטין רב כספקית שירות איכותית, אמינה ובטוחה לתלמידים.

מספקים מענה לכל צורך

אנו מחזיקים בצי רכבים חדיש העומד בתקנות משרד החינוך באשר לשנת הייצור. על פי ההוראות, אין להסיע תלמידים ברכבים שגילם עולה על 10 שנים, ומובן שכל רכבינו שלנו עומדים בתנאי זה. מעבר לכך, ביכולתנו להעמיד לרשות המוסדות וההורים מגוון רחב של רכבים מותאמים להסעת קבוצות, החל ב- 10 תלמידים ועד ל- 55 נפשות. מדובר בכלי רכב ממוזגים, מרווחים ותקינים לחלוטין כגון מיניבוסים, אוטובוסים זעירים ומידיבוסים, המתאימים להסעות על בסיס קבוע או חד פעמי.

לשמור על בטיחות ילדינו

חברת ד.ש עטרות הסעים ממוקמת בכפר חסידים, בנקודה מרכזית בין חיפה לקריות. על כן, אנו עובדים מזה שנים באופן צמוד עם משרד החינוך, ומספקים שירותי הסעה לתלמידי הערים והיישובים המרוחקים יותר. אנו מכירים באחריות הכבדה שמוטלת על כתפינו מבחינת הדאגה לשלום הילדים. על כן, כל רכבינו עומדים בתקנות המחמירות והחשובות של משרד החינוך, ונבדקים באופן שוטף בבדיקות תקינות ובטיחות על ידי גורמים מומחים ומוסמכים.

ידיים אמינות על ההגה

בחברתנו מועסקים רק נהגים מנוסים ומיומנים שנבחרו על בקפידה, ולאחר שקיבלו הכשרה מוקדמת והכשרות שוטפות בכללי הבטיחות של הסעות לתלמידים. הנהגים עומדים בכל תקנות משרד החינוך, כגון ותק נהיגה בן שנתיים לפחות בדרגות C או B, למעלה מ- 8 שנות לימוד, מעבר מבדקי ראייה ייחודיים וכן סיום בהצלחה של קורס נהיגה ברכב ציבורי. בנוסף, הנהגים שלנו מחזיקים ברישיון להסעת תלמידים, ומכירים היטב את ההנחיות הספציפיות בתחום כגון חובת חגורת בטיחות מתחת לגיל 18, ואיסור על נסיעה בעמידה.

התנהלות סבלנית, אחראית ומכבדת

חברת ד.ש עטרות הסעים גאה בנהגיה האחראיים והסבלניים, אשר נוקטים באורח רוח עם הילדים ויודעים לשמור על ביטחונם האישי. הנהגים שלנו מודעים לאחריותם על התנהגות התלמידים בהסעה, ועל כך שיתנהלו בצורה הולמת שאינה מסכנת אותם. כפועל יוצא מכך, הנוסעים הצעירים נהנים מהסעה נוחה, נעימה ושלווה ללא תקלות או עימותים.

הסעות בכל אזור הצפון

חברתנו מספקת שירותי הסעת תלמידים למגוון רשויות ומוסדות באזור הצפון. אנו מזמינים גם אתכם לפנות אלינו ולפעול ביחד עם חברה ותיקה ואמינה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באמצעות האתר ובמוקד שירות הלקוחות, במספר 04-9847105.

כפר חסידים, ת"ד 5121, מיקוד 20400
טל': 9847105 - 04, פקס: 9040679 - 04
נייד: 053-7785562,  5235580 - 050