הסעות לקשישים

d3הסעות לקשישים – שירות אדיב, זמין ונוח

חברת ד.ש עטרות הסעים שוכנת בכפר חסידים ופועלת מזה שנים באזור חיפה, הקריות והצפון. לאורך הזמן רכשנו היכרות מעמיקה עם צרכיהם של קשישים המתגוררים באזור, אשר מעוניינים לשמור על רמת ניוד גבוהה ואיכותית בדרך לבית האבות, למועדון היום, לביקורים ולאירועים שונים.

קשובים לצרכים ולרצונות

אנו יודעים היטב כי הסעות לקשישים דורשות התייחסות מיוחדת במישור האישי ובנהיגה בכלל. על כן, כל נהגינו העוסקים בתחום ייחודי זה נבחרים בקפידה לאור ניסיון וותק, ולפי מיומנויות אישיות גבוהות של סבלנות, אדיבות והתחשבות. כמו כן, הנהגים עוברים בחברה הכשרות לנהיגה אחראית ומתונה, לאור ההבנה כי טלטלות או סיבובים מהירים עלולים לפגום מאוד בחוויית הנוסעים. מעבר לכך, הנהגים של ד.ש עטרות הסעים עושים את עבודתם באורח רוח ובתשומת לב למצב הבריאותי ולצרכים המיוחדים של כל נוסע, ומספקים מענה מקצועי לכל היבט הקשור בנוחות הנסיעה.

רכבים בטוחים ללא פשרות

חשוב להדגיש שרכבינו עומדים בכל הוראות הבטיחות הנדרשות, ושאנו פועלים על פי התקנים הנדרשים מצד הרשויות, משרדי הממשלה ומכון התקנים הישראלי. בתוך כך, רכבים המיועדים עבור הסעות לקשישים בצפון נבדקים באופן מיוחד וקפדני גם מבחינת בלימת זעזועים, על מנת למנוע טלטלות בלתי נעימות. זאת כמובן, לצד בדיקות מכאניות שוטפות ובדיקות בטיחות המתבצעות על ידי קצין הבטיחות שלנו מדי חודש.

נוחות הנוסעים בראש מעיננו

אין ספק שבכל הקשור אל הסעות קשישים בחיפה ובכל מקום אחר בישראל, מהווה הנוחות קריטריון ראשון במעלה. לכן, לרשות לקוחותינו המבוגרים אנו מעמידים רכבים חדישים, מפוארים וממוזגים, המקנים מרחב נאות להתנהלות עם עזרים הנחוצים להליכה, עמידה וישיבה. מלבד זאת, אנו מקפידים מאוד על תקינותם ואיכותם של מושבי הרכב, בין אם מדובר באוטובוס זעיר, מיניבוס או מידיבוס, על מנת שכל לקוחותינו ייהנו מנסיעה נעימה ונוחה, המכבדת אותם ואת גילם.

עומדים תמיד לשירותכם

חברת ד.ש עטרות היסעים מכירה בחשיבות של זמינות מרבית לכלל לקוחותיה, ולנוסעים הקשישים בפרט. על כן, אנו מחזיקים מוקד שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה, ומופעל על ידי צוות אדיב ומנוסה בעל תודעת השירות הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו אמונים על תכנון מסלולי איסוף והורדה מדויקים כדי שלקוחותינו יוכלו להגיע בזמן לפעילויות, בדיקות רפואיות ואירועים, ושתהיה שהות בידם להתארגן במקום עצמו. כל זאת, בדגש על מרווחי זמן נאותים המאפשרים לנהג להתנהל באופן נינוח לחלוטין.

פנו אלינו

בין אם אתם מעוניינים בשירותי הסעות לקשישים בקריות, בחיפה או בכל אזור הצפון, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו. לפרטים נוספים ולהזמנת הסעה השאירו את פרטיכם, או התקשרו לטלפון 04-9847105 ונציגינו ישמחו לסייע לכם.

כפר חסידים, ת"ד 5121, מיקוד 20400
טל': 9847105 - 04, פקס: 9040679 - 04
נייד: 053-7785562,  5235580 - 050