הסעות לטיולים

d1הסעות לטיולים בשיא הנוחות

ד.ש עטרות הסעים מזמינה אתכם ליהנות משירותי הסעות לטיולים ברמה הגבוהה ביותר, עם רכבים חדישים ונהגים אדיבים המכירים היטב את כבישי הארץ והצפון בפרט. ברשותנו צי גדול ומפואר של כלי רכב ממגוון סוגים, המסוגל לספק מענה איכותי במיוחד לכל קבוצת מטיילים.

מי נהנה משירותינו

חברתנו עוסקת בתחום כבר משנת 1992, ולאורך השנים סיפקה הסעות לטיולים בצפון למגוון רחב של לקוחות. בין היתר, רכבינו מותאמים להסעת טיולים יומיים ושנתיים של בתי ספר ועומדים בכל דרישות הבטיחות והתקינות של משרד החינוך, בעוד נהגינו מכירים היטב את הנחיות המשרד בנוגע להתנהגות תלמידים וההתנהלות מולם. כמו כן, שירותינו מסופקים לגורמים שונים הנמנים על המגזר העסקי והציבורי, כגון עובדי מפעלים וחברות היוצאים לימי כיף וגיבוש, עובדי משרדי ממשלה ורשויות מקומיות. מלבד זאת, אנו מספקים הסעות ללקוחות רבים ומגוונים החל בקייטנות, דרך קבוצות תיירים ועד לאנשים פרטיים המעוניינים לצאת לטיול נינוח עם המשפחה.

חשיבותה של נוחות

לאור ניסיון רב שנים כספקי הסעות לטיולים בחיפה, בקריות ובאזור הצפון, אנו מודעים לכך שההסעה מהווה חלק בלתי נפרד מהטיול. בעוד נופי הצפון הירוקים חולפים מבעד לשמשה, נוצרים קשרים בין חברי הקבוצה, מועברות הדרכות, ומתחילה להיווצר אווירת הגיבוש וההנאה שתלווה את הטיול לכל אורכו. לכן, אנו מספקים לנוסעים רכבים ממוזגים ונוחים במיוחד, המתופעלים על ידי נהגים ותיקים שיודעים לשמור על יחס ראוי ולהיות שותפים לחוויה. כמו כן, אנו מכירים בחשיבות המרובה של הגעה מדויקת אל היעדים השונים, בין אם מדובר בסיור במוזיאון, מרכז מבקרים או נקודת התחלת ההליכה. על כן, כל נהגינו מכירים בצורה מעמיקה את כבישי הצפון, כולל המקומות הנידחים ביותר והכבישים בהם עלולים להיות עומסי תנועה בשעות מסוימות. זאת, על מנת שיוכלו להביא אתכם בדיוק בזמן אל היעד המבוקש, ללא עיכובים מיותרים.

בטיחות ולוגיסטיקה

בטיחות הינה כלל ברזל של ד.ש עטרות הסעים. לכן, לקוחות המזמינים הסעות לטיולים בקריות ובכל אזור הצפון יכולים להיות בטוחים שהרכב המסיע אותם תקין ובדוק. אנו מחזיקים בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים ממשרד התחבורה והחינוך, וכמו כן פועלים בהתאם לתו התקן המחמיר איזו 9001. על מנת לעמוד בדרישות, כל הרכבים שברשותנו עוברים בדיקות חוזרות ונשנות, טיפולי תחזוקה ובדיקה חודשית מטעם קצין בטיחות מורשה של משרד התחבורה. לצד נושא הבטיחות, אנו שמים דגש מיוחד על סוגיות לוגיסטיות של הסעות לטיולים. השירות ניתן באמצעות מוקד הפועל 24 שעות ביממה, ודואג לכל היבט הקשור לאיסוף, הורדה באתרים ובבתי הארחה, החלפת רכבים ועוד.

טיול מהנה וחוויה נהדרת

אם אתם מחפשים אחר הסעה איכותית לטיול אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותיה של חברה אמינה ומנוסה, המציעה את סטנדרט השירות הגבוה ביותר. לפרטים נוספים והזמנות השאירו לנו את פרטיכם, או התקשרו למספר 04-9847105 כדי שנתאם ביחד הסעה התפורה במיוחד עבורכם.

כפר חסידים, ת"ד 5121, מיקוד 20400
טל': 9847105 - 04, פקס: 9040679 - 04
נייד: 053-7785562,  5235580 - 050