הסעות למפעלים

d2הסעות למפעלים עם חברה אמינה

ד.ש עטרות הסעים עוסקת כבר כ- 23 שנים בתחום ההסעות, וצברה מוניטין מצוין כחברה המחויבת לשירות איכותי, בטוח ואמין ביותר. על שירותינו נמנות גם הסעות למפעלים בחיפה, בקריות ובצפון בכלל, אותן אנו תופרים במדויק לצרכי בעלי המפעל ועובדיו.

העובדים שלכם בידיים טובות

לאור ניסיוננו הרב בתחום הסעות למפעלים אנו מכירים בחשיבות העליונה של עמידה בלוחות הזמנים, ובכל היבטי הבטיחות הנדרשים. על כן, אנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים, בעוד רכבינו המטופלים באופן שוטף מצויים במצב מכאני מצוין ונבדקים מדי חודש על ידי קצין הבטיחות. בנוסף, כל הנהגים של ד.ש עטרות הסעים מחזיקים בוותק רב שנים בתחום, אמונים על נהיגה חוקית ובטוחה, וזוכים להכשרות בטיחות בתחילת עבודתם ובעת הצורך. זאת בנוסף על הכשרה והתנסות במסלולי הנהיגה הספציפיים למפעלים, כדי שיוכלו להעניק את השירות המהיר והמקצועי ביותר. בתוך כך, חשוב לציין כי אנו מקפידים ללא פשרות על הגעה מדויקת לנקודות האיסוף וההורדה, ועל יצירת מסלולים מהירים ויעילים בין הנקודות השונות. זאת, על מנת שהעובדים שלכם יגיעו בזמן לעבודה וגם לביתם בסוף היום.

רכבים נוחים ואיכותיים

מלבד נושא הבטיחות שנמצא בראש מעיננו, כל 50 כלי הרכב המצויים ברשותנו הינם ממוזגים, מפוארים וחדישים. מדובר בין היתר במידיבוסים, אוטובוסים, מיניבוסים ואוטובוסים זעירים המסוגלים לשאת החל מ- 10 ועד ל- 55 נוסעים, כך שביכולתנו לתת מענה יעיל ושלם למפעלים מכל סדר גודל. יש לציין שקיימת חשיבות מרובה לאיכותם של הרכבים בתחום הסעות למפעלים בצפון, בחיפה ובכל אזור אחר בארץ. זאת מאחר שרכב הסעות נוח, מרווח וממוזג מאפשר לעובד להירגע ולנוח בדרך אל העבודה, מה שמגביר את שביעות רצונו, מיקודו ותפוקתו.

החיסכון שלכם

על פי ניסיוננו, שירותי הסעות למפעלים בקריות ובצפון הארץ מקנים לבעלי המפעל מספר יתרונות מהותיים, המתבטאים בחיסכון כספי ניכר. לדוגמא, אתם חוסכים בהוצאות הכרוכות בעלויות דלק של רכבי הסעה עצמאיים, ליסינג לעובדים ותשלום הוצאות רכב במשכורת החודשית. כמו כן, מאחר שמדובר בהסעות מדויקות ואמינות ביותר, פוחתת בצורה משמעותית תופעת האיחורים והתירוצים שקשורים בפקקי תנועה או תקלות ברכב. למעשה, איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שכל עובד מגיע למשמרתו בזמן, כאשר הוא רגוע ומוכן לעבודה. עוד חשוב לציין כי שירותינו ניתנים 24 שעות ביממה, כולל מוקד לקוחות זמין ואדיב לטיפול בכל שאלה ופנייה. על כן, אנו מספקים פתרון מצוין גם לעובדי משמרת לילה ובוקר המגיעים לעבודה בשעות לא שגרתיות.

להזמנת הסעות ופרטים נוספים

אם הנכם מעוניינים ליהנות משירותיה של ד.ש עטרות הסעים, חברה ותיקה המכירה היטב את המפעלים באזור הצפון, חיפה והקריות, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום. התקשרו אלינו לטלפון 04-9847105 או השאירו את פרטיכם באתר, ונשמח לעמוד לרשותכם.

כפר חסידים, ת"ד 5121, מיקוד 20400
טל': 9847105 - 04, פקס: 9040679 - 04
נייד: 053-7785562,  5235580 - 050