עטרות הסעים

492חברת ד.ש. עטרות הסעים, שהוקמה בשנת 1992, מספקת שירותי הסעה לכל חלקי הארץ - ובעיקר בצפון הארץ. החברה מספקת שירותי הסעות קבועות ומזדמנות, ובהם:

 • הסעות קשישים
 • הסעות לטיולים בכל חלקי הארץ
 • הסעות לאירועים שונים בכל הארץ
 • הסעות עובדים למפעלים
 • הסעת תלמידים לבתי ספר
 • הסעות לקברי צדיקים
 • הסעות ללקוחות פרטיים

 

ברשות החברה מעל 50 כלי רכב חדישים, ממוזגים ומפוארים - בעלי סטנדרט בטיחות ברמה הגבוהה ביותר: אוטובוסים ל-55 נוסעים וכלי רכב שונים ל-15 נוסעים, מידיבוסים ל-35 נוסעים, מיניבוסים ל-20 נוסעים וכן אוטובוסים זעירים ל-10 עד 16 נוסעים. כל כלי הרכב של החברה עוברים בדיקות חוזרות ונשנות, על מנת להבטיח את בטיחות כל הנוסעים והגעתם ליעדיהם בבטחה.

נהגי החברה הם מהמקצועיים ביותר בתחום ובעלי ותק לא מבוטל של שעות נסיעה רבות. צוות הנהגים נבחר בקפידה על ידי גורם מוסמך, אשר בודק כל נהג ונהג לפי מספר פרמטרים מחייבים על מנת לעבור את הסינון ולהצטרף לצוות הנהגים של החברה.

לפני קבלתם עוברים הנהגים הנבחרים הכשרה מקצועית, בה הם מתלווים לנהגים ותיקים ולומדים את מסלולי הנסיעה לפרטיהם וכן את כללי הנסיעה. באופן זה כל נהג יכול לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר, האדיב ביותר והמקצועי ביותר.

מגוון הסעות בצפון, חיפה והקריות

רבים הם האוכלוסיות בצפון ובאזור חיפה והקריות הזקוקים להסעות מידי יום. לאורך השנה עמוסת האירועים, חגים, טיולים ושאר אירועי היום יום נדרשת אותה אוכלוסייה לשינוע שלה. וככזו, עם המורכבות שלה זקוקה היא לאלו שיעבירו אותם ממקום למקום – בין אם מדובר בילדים ובני נוער שלהם כמובן אין רישיון ובעצם זקוקים להגיע ביום יום לבתי הספר ולאירועים הנלווים, בין אם מדובר באנשים עם מוגבלויות שלא מאפשרות להם לנהוג ברכב וכמובן באוכלוסיית הקשישים. ככזו היא גם אודות שינועה היא מזדקקת לשירותי הסעות רבים

חברת ד.ש. עטרות הסעים, אשר יושבת על כפר חסידים שמיקומו מהווה עורק ראשי ומרכזי לכל חלקי הצפון, הקריות וחיפה וקיימת כבר 20 שנה מאז 1992 והיא המובילה והמהימנה בחברות ההסעים. לחברת ד.ש. עטרות הסעים צי של מעל 50 רכבים. רובם ככולם מאובזרים, ממוזגים, בעלי סטנדרט בטיחותי מהמעלה הראשונה. הכל על מנת לאפשר חווית נסיעה נעימה ובטוחה של לקוחותיה אל היעד שלהן. לחברה מגוון רחב של כלי רכב שונים המאפשרים לכל כמות לקוחות מהגדולה לקטנה לתאם לעצמם הסעה יעילה. בין אם מדובר באוטובוסים בעבור 55 נוסעים ועד למיניבוסים ואוטובוסים זעירים בעבור 10 נוסעים.

חברת ד.ש עטרות הסעים שמה לעצמה מטרה עליונה להביא לשירות אדיב ומקצועי וזאת ברצונה להעמיד לרשות לקוחותיה את מיטב הנהגים. אלו המקצועיים ביותר, בעלי ותק רב על הכביש, אשר נבחרים בקפידה על ידי גורם מוסמך תוך כדי למידה מסודרת ותקנית של עבודתם. זאת בכדי להבטיח את בטיחות הנוסעים וכמובן את השירות הנלווה.

חברת ד.ש עטרות הסעים מספקת מספר שירותים, ובהם:

 • הסעות למפעלים בחיפה ובקריות: רבים הם המפעלים באזור הצפון ובמיוחד אלו המרוכזים בחיפה ובקריות. הבט הזמן והשעות הינו חשוב לאותם מפעלים ומהווה אף אסמכתה מהימנה גם לחברת ד.ש הסעות המקפידים בזמנים ועובדים בתאום מלא עם מפעלים בחיפה ובקריות זאת כדי להבטיח הגעה יעילה של כל עובדי המפעל אחר יום עבודה מפרך.
 • הסעות לטיולים בצפון: אזור הצפון עצמו ידוע כאזור מטויל עם לא מעט מסלולים וטבע עוצר נשימה שיש לראות ולחוות. גם כאן שמה עצמה חברת ד.ש עטרות הסעים מטרה להיות מובילה בשירות הסעות למגוון רחב של לקוחות הצמאים לטיולים בצפון. החברה מאפשרת שירות הסעות גם לאלו הגרים במרכז ובשאר חלקי הארץ בכדי לבוא ולראות את הצפון הן דרך חלונות ההסעים והן בהגעתם ליעד המטויל.
 • הסעות לתלמידים: מלבד הסעות רבות לתלמידים המרוכזים בחיפה והקריות משמשת החברה, שעובדת בצמוד עם משרד החינוך הסעות לחלקים רחבים בערים אחרות בצפון ובשאר ישובים מרוחקים אשר זקוקים לשינוע של התלמידים בבוקר ובחזרה בשעות הצהריים ואחר הצהריים.
 • הסעות לקברי צדיקים: גם את הטרנד עתיק יומין זה החברה נותנת מענה ומעניקה שירות זה של הסעות לקברי צדיקים בצפון – במיוחד לאזור הר מירון וצפת שהפכו מוקד לעלייה לרגל למאמינים רבים.
 • הסעות לקשישים בחיפה, הקריות ובצפון: אוכלוסיה זו, שהיא התלויה ביותר והזקוקה למרב הנוחות והביטחון בשינוע במשך היום תרצה לחוש בטוחה ולכן שמה לה חברת ד.ש עטרות בראש מעיינה את הרצון להעניק שירות מהוקצע ובטוח לאלו שהגיעו לגיל מבוגר וזקוקים לשירות מלא ובטוח.

כפר חסידים, ת"ד 5121, מיקוד 20400
טל': 9847105 - 04, פקס: 9040679 - 04
נייד: 053-7785562,  5235580 - 050